Renginys „Simajudo turgus“

   Kauno „Šilo“ pradinėje mokykloje vyko tradicinis etnokultūrinis renginys „Simajudo turgus“. Tai visų pamėgtas, labiausiai vaikų laukiamas rudens laikotarpio renginys.
Renginio tikslas – supažindinti ugdytinius su senovinio turgaus papročiais, panaudojant pirkimo – pardavimo tradiciją; panaudojant tautosaką – mįsles bei patarles, kurios skatina mąstymą ir vaizduotės vystymąsi; panaudojant žaidimus, kurie lavina vikrumą bei orientaciją, fizinę bei dvasinę kultūrą, formuoja dorovines nuostatas, moko bendrauti.
Renginyje visi kartu prisiminėme senolių papročius, nes, pasibaigus rudens darbams: „Šv. Simono ir Šv. Judo dienoje – spalio 27 dieną, visi rinkdavosi į turgų ne tik parduoti, bet ir žmonių pamatyti, save parodyti, purvyno paklampoti, pasilinksminti, apie nuveiktus darbus papasakoti, derliumi pasigirti, pasivaržyti“.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content