Renginiai Kauno mieste įvairiose Dainavos mikrorajono vietose:

➩ Pasišokimuose liepos 21 d. 19:00 V. Krėvės 66 kieme

➩ Pasišokimuose liepos 22 d. 19:00 V. Krėvės 67 kieme

https://www.facebook.com/events/324850635774711/

 

„Kaunas 2022” bendruomenių programa „Fluxus Labas!” kviečia Dainavos mikrorajono gyventojus į žibintų dirbtuves bei sutartinių giedojimus.

 

2022-aisiais Kauną sudrebins visų mikrorajonų festivaliai. Dainavos seniūnija atsiskleis per šokio, dainų ir kitų scenos menų festivalį, kuriame atsiskleis gamtos magijos ir pramoninio rajono apjungtis. Pasiruošimas renginiui prasideda jau 2021-ųjų metų vasarą – vyks kūrybinės dainų, šokių ir kitų scenos menų dirbtuvės, kurias įvairiose Dainavos mirkorajono vietose ves vietiniai menininkai.

 

Pasišokimai – mokysimės lengvų šokio žingsnelių, kuriuos išmokę dalyviai šoks Dainavos mikrorajono festivalyje 2022-aisiais.

Kultūrinių ir bendruomeninių projektų kuratorė, gidė

Bendruomenės platforma „Dainavos kiemas

Iniciatyvų platforma „Šančių kioskas

+370 678 11289, [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content