Puoselėkime bendruomeniškumo jausmą, kurkime saugios kaimynystės grupeles

Saugi kaimynystė – tai kaimynų susibūrimas, siekiant padaryti savo aplinką saugesne ir geresne vieta gyventi, dirbti ir mokytis.

Norėdami įkurti saugios kaimynystės grupę:

  • organizuokite namo gyventojų susitikimus su policijos ir seniūnijos atstovais;
  • su patikimais kaimynais pasikeiskite telefonų numeriais;
  • su kaimynais įrenkite rakinamas laiptinės duris, namo kiemo apšvietimą ir kt.

Dėl saugios kaimynystės grupių susisiekite su Panemunės seniūnija (tel. 74 95 09) arba Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos grupės pareigūnais  (tel. (8 37) 30 30 09; mob. tel. 8 606 72833 ) www.kaunas.policja.ltwww.facebook.com/KaunoBendruomenesPareigunai

Kurkime saugią aplinką kartu!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content