Projekto ,,Remti bendruomenių veiklą savivaldybėse” informacija

Gruodžio 6 d. Šv. Mato gimnazijos salėje įvyko projektinis renginys ,,Šiuolaikės Lietuvos kūrėjai”, finansuojamas LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos iš programai „2017 m. Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinti skirtų lėšų. Renginyje dalyvavo apie 160 Panemunės bendruomenės, Šv. Mato gimnazijos bendruomenės, seniūnijos darbuotojai, Panemunės socialinės globos namų darbuotojai, Pagyvenusių žmonių dienos centro lankytojai, atstovai iš Rokų ir Vaišvydavos bendruomenės. Renginio svečiai prof. Liudas Mažylis ir operos solistas Liudas Mikalauskas..

Profesorius Liudas Mažylis savo paskaitoje apžvelgė Lietuvos valstybės kūrimo raidą, jos nepriklausomybės kovas. Apžvelgė esamą situaciją tvirtinant valstybės pamatus, išaiškino Lietuvos nepriklausomybės akto radimo peripetijas. Liudas Mikalauskas pakalbėjo apie šiandienos darbų, įtvirtinančių valstybės šaknis, svarbą. Surengė puikų koncertą su tarpukario ir šiandienės Lietuvos kūriniais. Gerbiamus svečius ir susirinkusią auditoriją sveikino vicedekanas Rimantas Baltrušaitis, LR Seimo nario Aurelijaus Verygos padejėjos Gintarė Dušenkaitė ir Rūta Zabielienė, gražų pasveikinimo žodį pasakė seniūnė Rasina Žolynienė. Bendruomenės pirmininkas Gediminas Žukauskas pasveikino susirinkusius, supažindino su Panemunės bendruomenės naujienomis, pakvietė į kitus projekto renginius ir apžvelgė kitų, jubiliejinių metų veiklų perspektyvas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content