Projekto „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimas

 

 

 

 

 

Lapkričio 24-25 dienomis Panemunės bendruomenės nariai vyko į kelionę, kurios metu lankėsi Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje, kur susitiko su gimnazijos mokytojais ir mokiniais. Susitikimo metu Panemunės bendruomenės folkloro ansamblis pristatė ratelių ir šokių programą „Kalendorinės šventės”.
Taip pat pabuvojo Dieveniškių istoriniame regioniniame parke, aplankė Bečionių piliakalnį, Norviliškių rezidencinę pilį, etnografinį kaimą. Dieveniškių istorinio regioninio parko lankytojų centre apžiūrėjo Dieveniškių krašto namų apyvokos reikmenų ir tradicinių amatų muziejinę ekspoziciją, akmeninių skulptūrų parkelį.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content