Projektas ,,Susitikim”

Sveiki,

norime pasidžiaugti, kad projektas ,,Susitikim” yra nominuotas šalies Prezidento iniciatyvoje „Lietuvos galia”. Mūsų komandai tai nepaprastai svarbus įvertinimas. Tai įrodymas, kad nuveikti geri darbai vyresnių žmonių labui yra tikrai svarbūs ir reikšmingi.

Kviečiame palaikyti ,,Susitikim” iniciatyvą balsuojant už mus iki lapkričio 1 d.

Balsuoti galite paspaudę šią nuorodą :  https://www.lietuvosgalia.lt/iniciatyva/susitikim-mieli-senjorai/?fbclid=IwAR2JG8hZuVldS1b0zGFwZ5pkYgQTEGyINx-gepuUQvP0j_qod2_xSxUt3FU

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content