Projektas „Saulės nuspalvinti – jūros suvienyti“

Kauno lopšelis darželis  „Rokutis“, dalyvaudamas tarptautinėje „ERASMUS+“ KA2 strateginės partnerystės programoje „Vaikų misija: Europa be sienų!“, parengė projektą „Saulės nuspalvinti – jūros suvienyti“. Projekto vykdymo laikas 2015-09-01 – 2018-08-31, partneriai: po vieną Danijos, Portugalijos, Rumunijos, Lietuvos ir dvi Guadelupės mokyklos; vaikų amžius – nuo 3-4 iki 11-12 metų. Pagrindinis projekto tikslas – ne tik pažinti kitus, bet ir susivienyti bendram kūrybiniam darbui, jungiant į vieną puokštę skirtingas bendruomenes, kalbas, kultūras. Tai transformacinis-kūrybinis projektas, apimantis muzikos, šokio, menų sritis.

Spalio 2 d. vyko projekto „Saulės nuspalvinti – jūros suvienyti“ galutinio rezultato – mozaikos tilto pristatymas įstaigos bendruomenei. Į salę rinkosi svečiai, įstaigos pedagogai,  priešmokyklinio ugdymo „Nykštukų“ grupės vaikai. Rankose jie turėjo po simbolinį bilietą į parodą – keramikinės mozaikos detalę, kurią įeidami priklijavo prie vieno bendro bilieto. Renginyje pristatyti pedagogai ir keturi ugdytiniai, kurie balandžio mėnesį vyks į tarptautinę vaikų mozaikos stovyklą Madeiroje. Jos metu Funšalio (pagrindinis Portugalijai priklausančių Madeiros salų miestas)  pagrindinėje aikštėje vaikai kartu su pedagogais kurs bendrą erdvinę mozaikos skulptūrą.

Baigiamajame renginyje dalyvavo seniūnė R. Žolynienė, seniūnės pavaduotoja L. Knėpienė, Rokų parapijos klebonas V. Gražulevičius. Seniūnė pasidžiaugė gautais projekto rezultatais, pedagogų kūrybiškumu, projekto dalyviams padovanojo suvenyrų, priminsiančių mūsų šalį.

Tarptautinio projekto nauda nepamatuojama – tai bendravimas, naujų draugų, bendraminčių atradimas, anglų kalbos praktikavimas, naujos dailės technikos (mozaikos) išbandymas ir įsisavinimas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content