Projektas „Saugok save kelyje“

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Dainavos seniūnijos mokyklose vykdomas projektas „|Saugok save kelyje“. Projekto iniciatorius – Partizanų 2-osios seniūnaitojos seniūnaitis Ernestas Vaičikauskas organizuoja paskaitas-mokymus 7-10 klasės mokiniams kaip taisyklingai ir saugiai keliauti stabdant mašinas kelyje (autostopu). Mokymai organizuojami remiantis policijos, nukentėjusių žmonių pasakojimais ir psichologų patarimais ką daryti, jei iškyla pavojus gyvybei keliaujant su nepažįstamais asmenimis.
Seniūnaitis Ernestas: „Mokymuose jau dalyvavo apie 100 Dainavos pagrindinės mokyklos mokinių. visi jie klausėsi tikrai įdėmiai ir dalyvavo diskusijoje. Kaip bebūtų gaila nemažai mokinių buvo patyrę keliavimo (autostopu) pavojų, bet dėkojame dievui, kad išvengė tolimesnių pasekmių. Mokyklos vadovė Jolanta Vengalienė teigė, kad vaikams yra reikalinga tokios pamokos ir informacija. Mūsų organizacijos atliktu tyrimu 85 procentai vaikų keliauja šiuo būdu. Po susitikmų su vaikais gavau nemažai tėvų laiškų, kurie norėtų ateiti į mokymus su vaikais ir pasiklausyti paskaitos, kaip tinkamai ir saugiai keliauti“.
Projektas vykdomas iš Dainavos bendruomenės tarybos skirtų lėšų.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content