Projektas „Lietuvos šimtmečio Kalėdos“ įgyvendinimas

Rokų bendruomenė gyvena laukimu. Priešadventinis laikotarpis prasidėjo skaitiniais „Laukimo stebuklas“, kurie skatino išgyventi pasiruošimo šventėms džiaugsmą, supratimą. Savanoriai ne tik skaitė knygas vaikučiams, bet organizavo ir mini vaidinimus, aiškino Advento prasmę. Rokų gimnazijos mokiniams šios popietės paliko šiltą įspūdį ir įkvėpė juos gruodžio mėnesį surengti skaitinių ciklą darželio mažiesiems, buvusiems savo draugams.

Vyko paskaitos – praktikumai „Tarpušventis – bendravimo mokykla ir kiti Advento papročiai“, kurias organizavo savanorės Julija Bakūnaitė ir Ingrida Juknevičienė. Jos parengė lankstinuką apie laukimo prasmę ir Kalėdų simbolius, kurie buvo išdalinti paskaitų dalyviams.  Išankstinis dvasinis nusiteikimas įkvėpė mūsų bendruomenę ruoštis kitiems projekto renginiams.

Rokų bendruomenės centro informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content