Projektas „Kūrybinga bendruomenė”

Aleksoto bendruomenė pakviesta dalyvauti projekte „Kūrybinga bendruomenė”. Šiuo tikslu, Aleksoto seniūnijoje lankėsi ekspertai iš Vengrijos, Olandijos, kurie susipažino su Aleksoto seniūnijos projektais, lankėsi Fredos aerodrome, VDU Kauno botanikos sode, Marvelės upės slėnyje, Apžvalgos aikštelėje.

Pokalbyje su ekspertais dalyvavo Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, Naugardiškių bendruomenės pirmininkė Neringa Šeštokienė, Kauno miesto savivaldybės kultūros skyriaus vedėjas Albinas Vilčinskas, Kauno miesto savivaldybės užsienio ryšių skyriaus vyriausioji specialistė Karolina Presniakovaitė, Kauno bendruomenių centrų asociacijos pirmininkas ir Aleksoto bendruomenės centro valdybos narys Ramūnas Navickas, Kauno miesto savivaldybės administracijos plėtros ir programų skyriaus vyriausiasis specialistas James McGeever.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content