Pristatyta Panemunės seniūnijos seniūnaičių 2017 m. veiklos ataskaita bendruomenei

2018-04-05 Panemunės seniūnijoje vyko susitikimas su bendruomenės atstovais, kurio metu buvo pristatyta seniūnaičių 2017 m. veiklos ataskaita bendruomenei. Susitikime dalyvavo
Kauno apskrities VPK Panemunės PK Veiklos skyriaus vyr. tyrėjas Darius Brazinskas,
Kauno apskrities VPK VTV BPVS bendruomenės pareigūnė Rasa Zinkevičienė, seniūnaičiai, saugių kaimynysčių grupių koordinatoriai, Panemunės BC atstovai, Vaišvydavos BC atstovai, Rokų BC atstovai, Kauno bendruomenės ,,Nemuno krantai“ atstovai.

Susitikimo metu Kauno apskrities VPK Panemunės PK Veiklos skyriaus vyr. tyrėjas
Darius Brazinskas supažindino susirinkusius su kriminogenine situacija Panemunės seniūnijoje pateikė informaciją apie organizuojamas ir vykdomas  prevencines priemones, orientuotas į nusikalstamų veikų ir teisės pažeidimų mažinimą, akcentavo socialinių partnerių ir kiekvieno bendruomenės nario įtraukimo  į prevencinių priemonių įgyvendinimą svarbą, siekiant užtikrinti kompleksišką problemų sprendimą bei kurti saugią aplinką Panemunės seniūnijoje.

Paragino seniūnaičius ir bendruomenių atstovus informuoti policijos pareigūnus apie asmenis, linkusius nusikalsti, apie seniūnaičiams ir bendruomenei žinomas gyventojų vykdomas nelegalias veikas – cigarečių, narkotikų, pilstuko, samagono pardavimą.

Bendruomenės pareigūnė Rasa Zinkevičienė paragino kurti saugių kaimynysčių grupes, pristatė apklausos rezultatus.

Susitikimo su bendruomene metu Rokų seniūnaitijos seniūnaitė Ramutė Stanislovaitienė, Panemunės seniūnaitijos seniūnaitis Edmundas Mikalauskas, Vaišvydavos seniūnaitijos seniūnaitis Gintaras Praniulis, Sėmenos seniūnaitijos seniūnaitis Benediktas Valatkevičius pateikė
2017 m. veiklos ataskaitas.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content