Pristatyta Panemunės seniūnijos 2022 metų veiklos ataskaita

Šių metų sausio 24 d. Panemunės seniūnijoje  vyko Seniūnaičių sueiga ir Išplėstinė seniūnaičių sueiga, kurios metu buvo pristatyta SADM pilotinės bendruomenių stiprinimo priemonės ROKŲ BC  projekto ataskaita, Panemunės seniūnijos veiklos 2022 m. ataskaita ir pagrindinės 2023 m. veiklos kryptys, aptarti aktualūs klausimai, rinkimai į Savivaldybės tarybą, Seniūnaičių rinkimai ir kt.

Su Panemunės seniūnijos veiklos 2022 m. ataskaita galite susipažinti čia arba atvykę į Panemunės seniūniją, Vaidoto g. 115, Kaunas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content