Prisiminimai iš popietės „Kai tu šalia”

 

Gegužės 15-ąją, pačiu gražiausiu metų laiku, kai pavasaris pradeda puošti medžius, pasirodo pirmieji gėlių žiedai švenčiama Tarptautinė šeimos diena. Labai simboliška, kad Šeimos diena Lietuvoje švenčiama praėjus Motinos dienai ir artėjant Tėvo dienai.

„Šeima – koks gražus žodis ir kokią didelę reikšmę turintis kiekvieno žmogaus gyvenime. Laimė egzistuoja tik tada, kai yra su kuo ja pasidalinti. O dalinamės laime, pirmiausia šeimoje, bendruomenėje“, – renginį šeimai pradėjo šventės vedėja, Dainavos seniūnijos bendruomenės narė Birutė Zeigienė, ir pristatė koncertinės programos dalyvius: progimnazijos etnokultūros būrelį „Kirvirjupa“ – vadovės Aurelija Mickienė ir Aušra Jančauskaitė, Palemono BC vokalinį instrumentinį ansamblį „Marių banga“ – vadovas Rimantas Vaičikonis.

„Mes visi esame kilę iš šeimos, visi pradedame turėdami pavardę, visų mūsų lopšys yra šeima, kuri globoja, rūpinasi ir perduoda vertybes iš kartos į kartą. Šeima yra mūsų šaknys ir kuo didesnė šeimos vienybė, tuo jaučiamės stipresni ir saugesni. Tad linkiu visiems būti mylimiems, turėti į ką atsiremti kai sunku, mylėti savo artimus ir juos branginti“, – popietės dalyvius pasveikino Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos direktorė Sonata Alijošienė.

„Tegul Jūsų šeimos židinys visada spindi džiaugsmo ir gerumo kibirkštimis. Mylėkite savo artimuosius, apgaubkite juos savo skleidžiama šiluma ir branginkite didžiausią gyvenimo turtą – Šeimą. Bendraukite, susitikite, pasidžiaukite vieni kitais. Akimirkos kartu išliks atmintyje visą gyvenimą ir sušildys Jus sunkiausiomis valandomis, – Dainavos seniūnės Violetos Baltutienės vardu linkėjimus perdavė į šventę atvykusi Dainavos seniūnijos vyr. specialistė Ingrida Morkūnė.

„Sveiki, gyvi sveteliai, laukėm Jūsų. / Pro langelį žiūrėjom ir akelėm rytelį mirksėjom. / Mato mūsų akelės, / Džiaugias mūsų širdelės. / Šį ankstyvą rytelį / Padainuosim dainelę, – nuotaikinga daina „Pasveikinimas“ koncertą pradėjo progimnazijos etnokultūros būrelis „Kirvirjupa“.      Moksleiviai deklamavo eilėraščius – Mamai, Tėčiui, Močiutei, Seneliui. Dalyvių šypsenos ir juokas lydėjo eilėraštis apie šiuolaikines Močiutes. Eilių intarpuose skambėjo Palemono Bc vokalinio instrumentinio ansamblio „Marių banga“ dainos.

Koncerto finale moksleiviai ir ansambliečiai kvietė visus drauge padainuoti ir pašokti ratelyje „Graži mūsų šeimynėlė“.

Dalyvių šypsenos, plojimai, padėkos žodžiai, Dainavos seniūnijos bendruomenės narės tautodailininkės Genovaitės Morkūnienės karpyti angeliukai lydėjo  etnokultūros būrelio „Kirvirjupa“ narius, „Marių banga“ ansambliečius, pedagogus…

Dainavos seniūnijos vyr. specialistė Ingrida Morkūnė padėkojo Dainavos seniūnės Violetos Baltutienės vardu ir įteikė padėkos raštus V. Kuprevičiaus progimnazijos direktorei Sonatai Alijošienei, pavaduotojai ugdymui, koordinatorei Linai Dzimidavičienei, etnokultūros būrelio „Kirvirjupa“ vadovėms Aurelijai Mickienei ir Aušrai Jančauskaitei, vokaliniam instrumentiniam ansambliui „Marių banga“ vadovui Rimantui Vaičikoniui, Dainavos seniūnijos bendruomenės narei Birutei Zeigienei, vaišino koncertinės programos atlikėjus skanėstais.

Šeima – gyvybės Spindulys pasauly.

Prieglobstis žmogaus tylios būties.

Tegu žiedų žiedais po skaisčia saule

Šeima žydi džiaugsmo laime ateities. (eilės poetės Danutės Blėkienės)

Straipsnio ir nuotraukų autorė

Dainavos seniūnijos bendruomenės narė Birutė Zeigienė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content