Primename apie seminarą, tema „Daugiabučių namų atnaujinimas “

Kviečiame gyventojus, jiems atstovaujančias ir juos vienijančias organizacijas į informacinį seminarą, tema „Daugiabučių namų atnaujinimas (modernizavimas)“, kuris vyks 2019 m. spalio 23 d. 18.00 val. Petrašiūnų seniūnijoje R. Kalantos g. 57

Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programa – ilgalaikis procesas, todėl gyventojams, gyvenantiems atnaujintuose (modernizuotinuose) daugiabučiuose namuose dažnai iškyla klausimų:

Kokia nauda? Ar būtina imti paskolą? Kas mokės paskolą pardavus butą? Mes norime atnaujinti (modernizuoti), o kaimynas nesutinka? Ar savarankiškai įstiklinus balkonus reikės išgriauti? ir kt.

Seminarą ves su daugiabučių namų atnaujinimu (modernizavimu) tiesiogiai dirbantys energetikos, inžinerijos specialistai.

Seminaras aktualus atnaujintų (modernizuotinų) daugiabučių namų gyventojams:

–          atnaujintų (modernizuotinų) daugiabučių namų gyventojams (statybos leidimas išduotas iki 1993 m.);

–          daugiabučių namų bendrijų atstovams / pirmininkams;

–          daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų valdytojams.

KMSA Daugiabučių namų administravimo ir renovavimo skyriaus organizuojamų informacinių seminarų gyventojams dėl daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) spalio mėn. grafikas.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content