Priešmokyklinukų draugystė ir pamokos gamtoje

Kauno lopšelyje darželis ,,Rokutis“ vyko projeko „Vertybinių nuostatų ugdymas gamtinėje aplinkoje“ renginys, kuriame dalyvavo ir Kauno sanatorinio lopšelio-darželio „Pušynėlis“ priešmokyklinio amžiaus vaikai su pedagoge Laimute Jucevičiene. Abiejų lopšelių darželių vaikučiai dalyvavo edukacinėje veikloje, kurią vedė pedagogės Dalė Šimkaitienė, Kamilė Šimkaitienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Lina Pochylienė.

Vaikai susipažino su darželyje augančiais medžiais ir krūmais, prie kurių buvo prikabintos lentelės su augalo pavadinimu. Dalyvių tikslas buvo kuo greičiau pastebėti lentelę, perskaityti pavadinimą, įvardinti augalo išskirtinumą. Vaikai su entuziazmu dalyvavo renginyje – domėjosi medžių ypatumais, samprotavo ir diskutavo. Ugdytiniai noriai dalyvavo žaidimuose „Surask tokį patį“, „Žiūronai“, „Nuotrauka“, „Aukštyn kojom“, „Meno galerija“ ir kt.

Svečius ypač sužavėjo tujų labirintas bei nenupjautoji pievelė su daugybe įvairių augalėlių. Patirtas emocijas ugdytiniai išreiškė piešdami ant polietileno juostos. Kol vaikučiai piešė, ant laužo kepė kiaušinienė ir laukė bendrystės stalui svečių atvežtas pyragas. Tikime, kad vaikų širdelės prisipildė gerumo ir meilės gamtai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content