Prieš atvykstant į seniūniją būtina užsiregistruoti!

Asmenys privalo dėvėti veido kaukes, laikytis saugaus atstumo!

Neaptarnaujami asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (sloga, kosulys, apsunkintas kvėpavimas ir t.t.)

Panemunės  seniūnijoje pirmiausia priimami tik iš anksto užsiregistravę asmenys (registruotis galima telefonu arba elektroninėmis ryšio priemonėmis)

Kontaktai:

Socialinės paramos skyrius (A. Juozapavičiaus pr. 72) (dėl pašalpų, kompensacijų) (8~37) 34 04 52  https://registracija-soc.kaunas.lt/

Seniūnijos veiklos klausimais (8~37) 74 40 88; (8~37) 74 95 09

Gyvenamosios vietos deklaravimas, pažymų išdavimas (8~37) 74 94 15 https://registracija.kaunas.lt/

Socialinių paslaugų centras:  

Socialinio darbo organizatorės 8 674 96782; 8 607 98166

Socialinis darbuotojas  darbui su socialinę atskirtį patiriančiomis šeimomis 8 645 12197 

Panemunės  seniūnijos patalpose priimami tik nekarščiuojantys, nesloguojantys ar kitų ligos simptomų neturintys asmenys, kurie laikosi asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir kt.).

Saugokime vieni kitus ir būkime sveiki!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content