Prie Aleksoto seniūnijos žvejas atvežė sprogmenį

Pirmadienio rytas Aleksoto seniūnijoje prasidėjo neįprastai. Apie 10 val. prie Aleksoto seniūnijos atvažiavo žvejas Remigijus Padriezas, kuris savo automobilio „Volkswagen Touran“ bagažinėje atsivežė sprogmenį. Pirminiais duomenimis, tai 45 milimetrų minosvaidžio sviedinys. Atvykę Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai sprogmenį išsivežė į Trakų poligoną sunaikinti.

Perspėjimas visiems gyventojams! Radus sprogmenis ar į juos panašius daiktus, prašome informuoti atitinkamas tarnybas, bet nesiimti jokių savarankiškų veiksmų, taip sukeliant nereikalingą įtampą bei pavojų sau ir aplinkiniams.

Aleksoto seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content