Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje po 40 metų susitiko 26 laidos abituriantai

Šeštadienį, spalio 1 d., Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje susitiko buvę 26 laidos abituriantai, mokyklą baigę 1976 m.. Tiesa, tuomet ši mokykla vadinosi Kauno 14- oji vidurinė mokykla.  Šią laidą baigusių tarpe buvo ir Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, ir Petrašiūnų seniūnas Algimantas Vilkevičius, nemažas būrys pedagogų, gydytojų ir kitų specialybių atstovų.

Labai maloniai mokyklą aprodė ir supažindino su naujovėmis direktorės pavaduotoja Inga Žebrauskaitė. Visi pripažino, kad labiausiai pasikeitė pirmas aukštas, kiemas, biologijos kabinetas, tuomet buvusiame lietuvių kalbos kabinete dabar įkurta biblioteka.

Malonu buvo sugrįžti į savo mokyklą, palyginti buvusius ir esamus kabinetus, sporto salę, persirengimo kambarius. Mes tokių neturėjome. Labai džiaugiamės tuo trumpu stabtelėjimu ir linkime visiems čia besimokinantiems kuo geriausių ir įdomiausių metų… kad sugrįžę po daugelio metų galėtumėte didžiuotis savo mokykla.

20161001_132306sumazinta

?

Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content