Prevencinis reidas Aleksote

Vykdant programą “Saugi Kauno apskritis” ir pasitelkiant savivaldos atstovus į saugios gyvenamosios aplinkos kūrimą, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau- Kauno apskr. VPK) Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnai,  organizavo prevencinį reidą- patruliavimą, Aleksote. Į jį įsitraukė seniūnė Liukrecija Navickienė,  Kauno apskr. VPK Kauno miesto Centro policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus pareigūnai. Aplankyti Naugardiškių ir Antanavos parkai, bendrauta su vietos gyventojais, lankytasi jaunimo susibūrimo vietose, švietimo įstaigų, stovėjimo aikštelių, degalinių prieigose.

Vykdant reidą, bendrauta su vietos gyventojais, jaunimu, besibūriuojančiu viešose vietose, keletas asmenų įspėti dėl šiukšlinimo atvejų bei surašyti 2 administracinių teisės pažeidimų protokolai, vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 178 straipsniu (Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba girto pasirodymas viešosiose vietose) ir 183 straipsniu (Viešosios rimties trikdymas).

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content