Prevencinė akcija Panemunės paplūdimyje „Kaunieti, susitikime prie vandens“

Šiltuoju metų sezonu nusikalstamumas prie vandens telkinių išauga dvigubai, o vietomis net daugiau. Tai įtakoja žmonių įpročiai laisvalaikį praleisti ne visada saugiai ir atsakingai: alkoholio vartojimas prie vandens telkinių, vairavimas apsvaigus, gyvūnų laikymo ir priežiūros taisyklių pažeidimai, šiukšlinimas, smulkios vagystės, sukčiavimai, nelegali prekyba, tai tik dalis teisės pažeidimų, kurių skaičius išauga šiltuoju vasaros sezonu.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnai vykdo projektą „Kaunieti, susitikime prie vandens“. Projekto tikslaskurti saugią aplinką jaunimo pamėgtose susibūrimo vietose, skatinant tinkamą poilsiautojų elgesį. Panemunės paplūdimyje 2017-08-02 buvo vykdoma prevencinė akcija.

Projekto vykdymo metu, bendruomenės pareigūnai kartu su policijos rėmėjais bei Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistais ne tik vykdo teisės pažeidimų prevenciją bet ir ragina poilsiautojus kokybiškai leisti laisvalaikį prie vandens telkinių: organizuoja fizinio aktyvumo rungtis, vykdo edukacinius užsiėmimus. Visuomenės sveikatos biuro specialistai prie vandens telkinių organizuoja mankštas, kartu vyksta diskusijos, viktorinos, įvairios varžybos.

Tikimės, kad šis teigiamas pavyzdys paskatins poilsiautojus praleisti laisvalaikį prie vandens telkinių sportuojant bei užsiimant įvairia fizine veikla.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content