PRATYBOS DAINAVOS SENIŪNIJOS TERITORIJOJE

Kauno mieste (Dainava) ir Kauno rajone (Neveronyse)  2024 m. birželio 27-28 d. Lietuvos kariuomenês Pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono kariai vykdys žvalgybos pratybas.

Informuojame, kad galimai suaktyvės karinės technikos judėjimas Dainavos mikrorajono keliuose.

Pratybų metu bus naudojamos ratinės karinės transporto priemonės, kariai pratybose dalyvaus be ginklų. Pirotechnika ir imitacinės priemonės nebus naudojamos.

Informacijos šaltinis – Lietuvos kariuomenės pėstininkų brigados ,,Geležinis vilkas” generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono pranešimas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content