Prašome įsirengti pašto dėžutes prie Jums priklausančios valdos

    Informuojame, kad šiose vietose – Vaidoto g., Kareivinių g., Vičiūnų g., Volungių g., Balandžių g. valstybinėje žemėje įrengtos pašto dėžutės yra netvarkingos, neinformatyvios, surūdijusios, neprižiūrimos ir gadina miesto estetinį vaizdą. Prašome įsirengti pašto dėžutes prie Jums priklausančios valdos. Pašto dėžutės bus nukeltos iki 2015 m. gruodžio 1 d.
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pašto korespondencija, užprenumeruoti leidiniai ar kita informacinė medžiaga gyventojams bei įmonėms pristatoma tik į tvarkingas – rakinamas, gerai pritvirtintas prie namo sienos, tvoros ar stovo – ir prieinamose vietose įrengtas pašto dėžutes. Priešingu atveju, Lietuvos pašto laiškininkai turi teisę Jums adresuotą pašto korespondenciją, užprenumeruotus leidinius ir kitus informacinius pranešimus ne pristatyti Jums, bet palikti atsiimti patiems Jūsų gyvenamąją teritoriją aptarnaujančiame pašte.

*Pagal Lietuvos Respublikos pašto įstatymo 10 str. 6 d. Gaunamųjų laiškų dėžutes turi įsirengti pašto siuntų gavėjas:

   ,,Gaunamųjų laiškų dėžutes įrengia gavėjai. Gaunamųjų laiškų dėžutės turi būti įrengtos lengvai prieinamoje vietoje: daugiabučių namų kiekvienoje laiptinėje ne aukščiau kaip antrame aukšte, sudarant galimybes pašto paslaugos teikėjams netrukdomai prie jų prieiti, arba prie kiekvienos laiptinės įėjimo; įmonėse, įstaigose, organizacijose – prie pagrindinių įėjimų. Individualių ar sodininkų bendrijose esančių namų savininkai įrengia gaunamųjų laiškų dėžutes prie įėjimo į jų sklypus arba ant greta gatvės esančių namų sienų, tvorų, stovelių. Gaunamųjų laiškų dėžutės turi būti rakinamos, aiškiai ir suprantamai sunumeruotos, ant įmonių, įstaigų ir organizacijų gaunamųjų laiškų dėžučių turi būti įskaitomai užrašytas įmonės, įstaigos, organizacijos pavadinimas.“

Pagal 7 dalį ,,Jeigu gavėjas neįsirengia gaunamųjų laiškų dėžutės arba ji neatitinka šio straipsnio 6 dalyje nustatytų reikalavimų ir dėl to neįmanoma pristatyti pašto siuntos, pašto paslaugos teikėjas informuoja gavėją apie gautą pašto siuntą ir nurodo, kur ir kokiu laiku gavėjas gali atvykti ir atsiimti pašto siuntą. Jeigu informuoti gavėjo neįmanoma, pašto paslaugos teikėjas informuoja apie tai siuntėją.“

Primename, kad laiškų dėžutės turi būti įrengtos laiškininkams lengvai prieinamose vietose: individualiuosiuose namuose – prie įėjimo į gyvenamąją teritoriją,, įstaigose ar organizacijose – prie pagrindinio įėjimo į pastatą.

Gaunamųjų laiškų dėžučių galite įsigyti paštuose.

Iškilus klausimams prašome skambinti tel. (8 37) 34 60 57, 8 700 55400.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content