Prasidėjo seniūnaičių rinkimai

Kaune trečią kartą rengiami seniūnaičių rinkimai. Pirmą kartą Lietuvos istorijoje savo balsą kauniečiai galės atiduoti internetu – http://seniunaiciai.kaunas.lt/.

Balsavimas vyks balandžio 24-28 dienomis.

  • Pirmadienis – antradienis 8-12 val. 12.45 – 17 val.,
  • trečiadienis – ketvirtadienis 8-12 val. 12.45 – 19 val.,
  • penktadienis 8- 12 val.

Balsavimas internetu vyks nuo balandžio 24 d. 8 val. iki balandžio 28 d. 12 val.

Rinkėjai, nenorintys ar negalintys balsuoti elektroniniu būdu, savo balsą gali atiduoti ir įprastu būdu, atvykę į savo seniūniją. Rinkimų komisijos dvi dienas per savaitę dirbs ilgiau, iki 19 valandos.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content