Prasidėjo išankstinis balsavimas rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą

Prasidėjo išankstinis balsavimas rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą

Balsavimo teisę turintys kauniečiai, kaip ir visos šalies gyventojai, savo pilietinę valią galės išreikšti dalyvaudami išankstiniame balsavime.

Kauno mieste gyvenantys rinkėjai, negalėsiantys dalyvauti Seimo rinkimuose spalio 11 d., savo balsą gali atiduoti išankstiniame balsavime spalio 5, 6, 7 ir 8 dienomis nuo 7 iki 20 val.

Šiomis dienomis gyventojai kviečiami atvykti į dvi išankstiniam balsavimui naujai parengtas vietas:

  • Kauno kultūros centro mažojoje salėje (Kęstučio g. 1, įėjimas iš Vytauto pr. pusės);
  • Kauno rotušės didžiojoje salėje (Rotušės a. 15).

Kur iš anksto balsuoti – Kauno rotušėje ar Kauno kultūros centre (buvę Profsąjungų rūmai arba „Tautos namai“) – gyventojai gali savo nuožiūra pasirinkti patys.

Spalio 11 d. balsavimas vyks įprastose kiekvienam gyventojui Vyriausiosios rinkimų komisijos priskirtose apylinkėse.

Ką turėti su savimi?

Dalyvaujant tiek išankstiniame (spalio 5–8 d.), tiek įprastame balsavime (spalio 11 d.), būtina laikytis visų saugumo reikalavimų. Šiemet gyventojai, atvykdami balsuoti, su savimi privalės turėti ne tik asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, bet ir nuosavą rašiklį bei dėvėti apsauginę veido kaukę.

Balsavimo patalpose rinkėjai turės laikytis saugaus 2 metrų atstumo tarp žmonių.

Negalintiems atvykti į rinkimų apylinkes bus sudarytos sąlygos balsuoti namuose. Norint pasinaudoti tokia galimybe, reikalinga speciali registracija trumpuoju Vyriausiosios rinkimų komisijos linijos numeriu 1855.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content