Prasidėjo dalyvių registracija į trečiąją Kauno kultūros mugę

Kauno menininkų namai kviečia kultūros organizacijas, iniciatyvas, bendruomenes, projektus ir kitus Kauno miesto bei rajono kultūros lauko atstovus registruotis į „Kauno kultūros mugę 2023“, kuri vyks rugsėjo 8-9 dienomis Nepriklausomybės aikštėje prie Kauno šv. arkangelo Mykolo/Įgulos bažnyčios. Mugės metu dalyviai galės pristatyti savo vykdomas veiklas, sezono naujienas, platinti bilietus į spektaklius, parodas, festivalius, kitus pasirodymus, pardavinėti knygas, suvenyrus, abonementus ir paslaugas.

„Jau trečią kartą vyksianti Kauno kultūros mugė yra vienas iš laukiamiausių Kauno menininkų namų didžiųjų renginių. Sukūrėme erdvę, kurioje mezgasi kultūros profesionalų ir Kauno miesto gyventojų bei svečių draugystė. Čia jie gali susitikti, pabendrauti ir geriau pažinti vieni kitus – taip siekime dar labiau atverti ir priartinti kultūrą mieste, todėl labai kviečiame Kauno kultūros bendruomenę registruotis ir tapti šios mugės dalimi“, – pasakoja Kultūros partnerysčių koordinatorė Gabrielė Krapikaitė.

Daugiau informacijos apie dalyvavimą ir registracijos forma.

Kauno kultūros mugė – kasmetinis kultūros sezono atidarymas bei skirtingų sektorių ir sričių partnerysčių mezgimo platforma. Jos tikslas – priartėti arčiau visuomenės, padidinti kultūros organizacijų ar iniciatyvų renginių lankytojų srautus bei kultūros paslaugų ir produktų pardavimus. Mugės metu taip pat vyks scenos programa bei kultūros profesionalų vizitai, kur taip pat kviečiame registruotis kultūros lauko atstovus.

Kultūros mugės naujienas kviečiame sekti čia.

Kauno kultūros centro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content