Prasideda vaikų registracija į vasaros stovyklas

Būrys mažųjų kauniečių gali būti tikri, kad vasaros atostogos bus turiningos. Švietimo, kultūros ir sporto įstaigos bei nevyriausybinės organizacijos nuo birželio iki pat rugpjūčio pabaigos pasirūpins kokybišku jų laisvalaikiu. Vaikų užimtumą dalinai finansuoja savivaldybė. Socialiai jautresnių grupių vaikams stovyklos ir maitinimas jose – visiškai nemokamas. Registracija prasidės gegužės 10 d. – internetu: vaikai.kaunas.lt.

Pirmosios stovyklos startuos iš karto pasibaigus mokslo metams:

– pradinukams – nuo birželio 12 d.;

– vyresniems mokiniams – nuo birželio 26 d.

Išsamią informaciją apie veiklas rasite internetu: vaikai.kaunas.lt. Tėveliai savo atžalas į norimas veiklas galės užregistruoti nuo gegužės 10 dienos 9 val.

Numatyta leisti vieną vaiką registruoti tik į vieną pasirinktą stovyklą.

Dalis stovyklų taip pat pritaikytos neįgaliesiems, turintiems didelius ir labai didelius specialiuosius ugdymosi poreikius.

Neformaliojo vaikų švietimo įstaigos taip pat organizuos nemokamus 2–4 val. užsiėmimus ir mokamas dienos stovyklas. Vaikams iš socialiai jautresnių šeimų numatytos 30 proc. nuolaidos. Papildoma informacija ir registracija į nemokamas veiklas publikuojama internete vaikai.kaunas.lt, o registracija į stovyklas Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje, Tautinės kultūros ir Moksleivių techninės kūrybos centruose vyks pačiose įstaigose, susisiekiant tiesiogiai.

Penkių dienų stovykla vyks ir Kauno tardymo izoliatoriuje-pataisos namuose veikiančios mokyklos „Aitvaras“ auklėtiniams. Laisvės atėmimo bausmę atliekantiems nepilnamečiams siekiama padėti keisti gyvenimo įpročius, gilinti mokslines žinias per įdomius eksperimentus, dalyvauti krepšinio, futbolo ir kitų sporto šakų turnyruose, išgirsti įkvepiančių asmenybių istorijas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content