Pranešimas gyventojams dėl gatvių valymo

Informuojame, kad šių metų rugsėjo 17 d. nuo 9 val. iki 16 val. nuo purvo, dulkių ir žemių bus valomos šios gatvės: J. Borutos g., Vijūnų g., Baltaragio g., Plento g., Tilto g., Kariūnų pl., Kurtinių g., Volungių g.
Maloniai prašome minėtu laiku nepalikti transporto priemonės gatvės važiuojamojoje dalyje, kad netrukdytų valymo technikai tinkamai atlikti valymo darbus.
Minėtą dieną, minėtu laiku palikta transporto priemonė gali būti priverstinai nuvežta į kitą vietą.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content