Pranešimas dėl įvažiuojamojo kelio platinimo ir aikštelės perkėlimo

UAB ,,G&J Group” įmonės vardu viešai informuojame, kad planuojamas dalies prie Kovo 11-osios g. 31 daugiabučio esančios aikštelės perkėlimas į šalia įvažiuojamojo kelio esančią zoną, pagal prisegamą schemą:

Kaip planuojamų darbų iniciatoriai įsipareigojame padengti perkeliamos aikštelės įrengimo kaštus ir patikiname, kad mikrorajono gyventojai turės galimybę statyti analogišką arba didesnį skaičių automobilių. Mikrorajono gyventojams šie darbai nieko nekainuos. Planuojama darbų pradžia 2017 m. vasara/ruduo.


Gyventojai, kurie turi teis
ėtų prieštaravimų ar nori susipažinti išsamiau, gali kreiptis įmonės elektroniniu paštu [email protected], telefonu 8 (37) 210600 arba atvykti susipažinti su ketinimais į 2017 m. kovo mėn. 15 d. (trečiadienį) 17 val. planuojamą viešą susitikimą įmonės buveinės adresu Technikos g. 7, Kaunas.

Skelbimas

Dėl prašymo nagrinėjimo

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content