Pranešimas apie parengtą sprendimo projektą dėl teritorijų planavimo dokumento keitimo

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 31 straipsnio 4 dalimi ketinama rengti Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano, patvirtinto Kauno miesto savivaldybės tarybos 2014 m. balandžio 10 d. sprendimu Nr. T-209 „Dėl Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano patvirtinimo“, pakoreguoto Kauno miesto savivaldybės tarybos 2019 m. gegužės 14 d. sprendimu Nr. T-196 „Dėl Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano korektūros patvirtinimo“ ir pakoreguoto Kauno miesto savivaldybės tarybos 2023 m.  gruodžio 19 d. sprendimu Nr. T-553 „Dėl Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano korektūros patvirtinimo“ (toliau – Bendrasis planas), keitimą.

Planavimo (keitimo) tikslas: keisti (atnaujinti) tam tikras Bendrojo plano pozicijas, atsižvelgiant į Bendrojo plano 2022–2023 m. sprendinių įgyvendinimo stebėsenos ataskaitos išvadas.

Informuojame, kad susipažinti su sprendimo projekto ir planavimo tikslų dokumentais, siųsti pasiūlymus dėl planavimo tikslų galima darbo valandomis iki 2024 m. balandžio 26 d. (10 darbo dienų) adresu: Kauno miesto savivaldybė, Laisvės al. 96, Kaunas, 603 kab.; kreiptis į Miesto planavimo ir architektūros skyriaus patarėją Artūrą Nosenko. Pasiūlymus dėl planavimo tikslų galima teikti ir el. paštu [email protected] ir [email protected].

Sprendimo projektas

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content