Pradedama laukinių gyvūnų oralinė vakcinacija nuo pasiutligės

  Antrasis vakcinacijos etapas prasidės spalio 15 d., Aleksoto aerodrome, baigsis – spalio 28 d.. Jaukai su vakcina bus mėtomi iš lėktuvo, todėl vakcinacijos datos, esant nepalankioms oro sąlygoms, gali keistis.
Informuojame, kad jaukų su pasiutligės vakcina negalima liesti. Radus jaukus su vakcina prie gyvenamųjų namų prašome nedelsiant pranešti Kauno valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybai tel. (8 37) 31 23 41.
Jaukai neskirti naminių gyvūnų vakcinacijai, nėra jiems pavojingi, tačiau perdozavus galimos komplikacijos.

 Kauno valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content