Policijos ir visuomenės šventė

Savaitgalį įvyko Policijos ir visuomenės šventė. Šventės dalyviai buvo kviečiami 10.30 val. į šv. Mišias Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje, o 12 val. į šventę Kauno pilies prieigose.

Šventės metu buvo galima susipažinti su Lietuvos policijos darbo priemonėmis ir išbandyti įvairių pramogų, skirtų visai šeimai. Ypač sužavėjo pareigūnų patruliuojančių su žirgais pasirodymas ir „ARO” bei policijos pareigūnų laivo ant Neries upės išlaisvinimo operacija.

Bendruomenės pareigūnus pasveikino Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė.

policijos-ir-visuomenes-svente-2016-09-24-sumazinta

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content