Kauno m. Nemuno PK Bendruomenės pareigūnai pataria…

Artėjant didžiosioms metų šventėms, Kauno m. Nemuno PK Bendruomenės pareigūnai, ragina gyventojus būti atidiems ir saugoti savo turtą:

­– pasirūpinkite, kad Jūsų automobilyje būtų įrengtos papildomos apsaugos priemonės (signalizacija, užraktai);

– pastatę automobilį, visuomet patikrinkite, ar veikia apsaugos sistema. Jei apsaugos sistema nereaguoja į jūsų siųstuvo komandas arba reaguoja chaotiškai, nepalikite toje vietoje savo automobilio be priežiūros;

– niekada nepalikite atrakintų durų ar atidarytų langų bei stoglangių, net jeigu išeinate trumpam;

– esant galimybei, įsirenkite vaizdo stebėjimo kameras, šviesos šaltinius su judesio davikliais;

– jei automobilį laikote kieme, statykite jį gerai apšviestame plote, įsitikinkite, kad jį užrakinote, uždarėte langus ir stoglangį, nepalikite užvedimo raktelių, įjunkite apsaugos signalizaciją;

– nepalikite savo asmeninių ar net nevertingų daiktų automobilio salone;

– pasikalbėkite su kaimynais saugumo tema, įsteikite Saugios kaimynystes grupes;

– pastebėję įtartiną asmenį ar automobilį prie namų, iš karto skambinkite pagalbos telefonu Nr. 112;

– vairuodami automobilį, nepasikliaukite Jus stabdančiais asmenimis. Jei kas nors atsitiko kelyje, neatidarykite lango ir neišlipkite iš automobilio, kol neįsitikinsite, kad negresia Jums pavojus.

Policija pataria 1, Policija pataria 2

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content