Planuojamos Lietuvos kariuomenės Pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ karių nusileidimo pratybos

Lietuvos kariuomenės Mechanizuotoji pėstininkų brigada „Geležinis Vilkas“ informuoja, kad nuo 2022 m. rugsėjo 21–22 d. planuojamos Lietuvos kariuomenės Pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ karių nusileidimo pratybos Kaune, nuo Pėsčiųjų tilto į Panemunės šilą. Užtikriname, kad pratybų rajone bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, transporto priemonės judės tik keliais, pirotechnika ir imitacija apgyvendintose vietovėse nebus naudojama. Civilių kasdienė veikla nebus trikdoma.

Už pratybas atsakingas asmuo – Lietuvos kariuomenės Pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ vadovybės Žvalgybos kuopos kuopininkas vrš. Algirdas Kuckailis (mob. 8 657 84562).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content