Pirmoji Lietuvoje pilietiškumo pamoka ,,Tau, Lietuva!”

 

2018 m. rugsėjo 12 d. Dainavoje įvyko pirmoji Lietuvoje tokio masto pilietiškumo pamoka ,,Tau, Lietuva!”. Idėjos autorius ir renginio globėjas Lietuvos Respublikos Seimo narys Lauras Stacevičius teigė, kad iniciatyvos tikslas  skiepyti pilietiškumą, patriotizmo jausmą ir pasitikėjimą savimi. Šventėje moksleiviai buvo kviečiami tapti jaunaisiais šauliais, buvo formuojami nauji jaunųjų šaulių būriai. Dainavos progimnazijos stadione vyko šaudymo varžybos iš pneumatinio šautuvo, vasaros biatlonas, šaulio kliūčių ruožas, pilietiškumo užsiėmimai, specialiųjų tarnybų: policijos, ugniagesių ir greitosios medicinos pagalbos parodomieji ir mokomieji pasirodymai, vaikai ragavo kareivišką košę, kurią virė Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras,Dainavos simbolis – Rudnosiukų šeimyna vaišino obuoliais ir ekologiška arbata. Šventė subūrė visas Dainavos ugdymo įstaigas, komandinėse žaidynėse savo jėgas išbandė 412 moksleivių.

Šventės organizatoriai: Vytauto Didžiojo šaulių 2-oji rinktinė, Dainavos seniūnija, Dainavos seniūnaičių sueiga, Kauno pilietinės bendruomenės centras ,,Dainava”.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content