Pirmoji Aleksoto išplėstinė seniūnaičių sueiga

Vakar, liepos 18 d., Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė sukvietė visus Aleksoto seniūnaičius ir Aleksoto bendruomeninių organizacijų vadovus į pirmąją Aleksoto išplėstinę seniūnaičių sueigą. Sueigoje dalyvavo visi penki Aleksoto seniūnaičiai, Aleksoto, Marvelės, Naugardiškių ir Santarvės bendruomenių centrų pirmininkai, Kauno m. savivaldybės atstovai – Mero pavaduotoja Rasa Šnapštienė su Plėtros programų ir investicijų skyriaus darbuotoja Evelina Revuckaite, Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, Aleksoto seniūnės pavaduotojas Vytautas Narkevičius ir Aleksoto seniūnijos vyr. specialistė Raminta Mačianskienė.

Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė visus pasveikino susirinkus į pirmąją Aleksoto išplėstinę seniūnaičių sueigą ir pristatė visus dalyvaujančius. Toliau kalbėjo vicemerė Rasa Šnapštienė, kuri visus supažindino su Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos parengtu aprašu ir Kauno miesto savivaldybės tarybos projektu „Dėl nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017 -2019 metų veiksmų plano  įgyvendinimo 2,3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Kauno mieste savivaldybėje  tvarkos aprašo patvirtinimo“, bei atsakė į visus kilusius klausimus.

Toliau seniūnaičiai ir bendruomenių centrų pirmininkai diskutavo dėl Aleksoto išplėstinės seniūnaičių sueigos sudėties bei bendru sutarimu nusprendė, kad į išplėstinę sueigą atstovus deleguos Aleksoto, Marvelės ir Naugardiškių bendruomenių centrai. Sutarta, kad iki liepos 20 d. į Aleksoto seniūniją bus pristatyti bendruomenių centrų valdybų/tarybų posėdžių protokolų išrašai apie atstovo delegavimą į išplėstinę seniūnaičių sueigą, taip galutinai ją suformuojant ir išrenkant išplėstinės seniūnaičių sueigos pirmininką. Sueigos metu buvo aptartos galimybes teikti jungtinį visų dalyvavusių pasitarime bendruomenių organizacijų projektą, kurį pateiktų ir administruotų Aleksoto bendruomenės centras. Kita Aleksoto išplėstinė seniūnaičių sueiga numatyta liepos 25 dieną.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content