PILIGRIMINĖ KELIONĖ Į LENKIJĄ

PILIGRIMINĖ KELIONĖ Į LENKIJĄ

Vadovaujantis Dainavos seniūnijos bendruomenės tarybos 2015 m. rugpjūčio 28 d. posėdžio Nr. 9 protokolu iš Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 metų programos lėšų projektui „Piligriminė kelionė į Lenkiją“ įgyvendinti buvo numatyta 1 988 Eurų programoje „Vaikų ir jaunimo užimtumas“. Pagal projektą 2015 m. gruodžio 27 d. – gruodžio 28 d. 17 asmenų (jaunimo) grupė keliaus į Lenkiją maršrutu Kaunas-Veličkos-Krokuva-Čenstakovas-Kaunas.

Projekto paraišką Dainavos seniūnijos VBT pateikė: Kauno Gerojo Ganytojo parapijos klebonas mons. Kęstutis Grabauskas.

Keliaujančių asmenų išlaidos pilnai padengiamos iš LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšų, skirtų Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 metų programai.

Dainavos seniūnijos parengta informacija

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content