Pėsčiųjų perėjose Aleksote budėjo šauliai

Pirmąją naujų mokslo metų dieną, kuomet po vasaros atostogų vaikai, moksleiviai vėl skubėjo į darželius, mokyklas, universitetus, Lietuvos keliuose tinkamą vairuotojų elgesį sustiprintai stebėjo ne tik policijos pareigūnai, bet ir Šauliai.

Aleksote, vienoje iš pavojingiausių pėsčiųjų perėjų taip pat budėjo Aleksoto šaulių nariai.

 20160901_102518Aleksoto sauliaisumazinta 20160901_102542 Aleksoto sauliaisumazinta

Praėjus savaitei nuo pirmosios mokslo metų dienos, šalia pėsčiųjų perėjų vis dar budi ir vaikus, keliaujančius į mokyklą, saugo Šauliai. Šiandien budėjo Šauliai, Aleksoto bendruomenės centro nariai Rimutė ir Gintas Povilaičiai. Nuoširdus ačiū Jiems.

Aleksoto sauliai2 sumazinta

Aleksoto seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content