Penktadienį Dainavos mikrorajono gyventojams buvo pristatytas Draugystės parko rekonstrukcijos projektas

Šį lietingą spalio 13 d. penktadienį Dainavos mikrorajono gyventojams buvo pristatytas Draugystės parko rekonstrukcijos projektas ir surengtas atsisveikinimo su senuoju parku renginys.

Metams bėgant viešosios erdvės, kaip antai Kauno mieste esantys parkai vienas po kito prikeliami antram gyvenimui. Daug kas iš praeivių šią spalio 13 d. lietingą popietę su nuostaba ir nerimu ir kartu nostalgija sukinėjo galvą į šalis nepritardami šiam parko atnaujinimo projektui, bet paklauskime savęs ir ne vienas atsakys, bent jau giliai širdyje pritars kad pateiktas projektas su pateiktomis parko vizijomis bus tikrai įdomesnis, patrauklesnis ir šiuolaikiškesnis. Viskas juda pirmyn, tad leiskime kurti ir patikėti šio parko prikėlimą naujam gyvenimui.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content