Pažink save programoje ,,Palydėta paauglystė”

Atviras jaunimo centras ,,Vartai“  informuoja, kad renkami asmenys, norintys dalyvauti  nepilnamečių kauniečių paauglių grupės “Palydėtos paauglystės” programoje“. Palydėtos paauglystės” programos metu vyks:
– 8 grupės susitikimai po 2,5 val. su socialiniais darbuotojais;
– dviejų dienų žygis;
– individualios konsultacijos.

Pirmasis susitikimas vyks  vasario 10 d. 16.00 val. (Rotušės a. 23, Kaunas), vėliau susitikimai vyks kiekvieną pirmadienį.

Registruotis galima:
https://docs.google.com/forms/u/1/d/e/1FAIpQLSd1nGYZwjzQOkKYIgRZ0BkRVVFjOctvHNfMpcmS5quq2Ho4Hw/viewform?fbclid=IwAR23q0_dPW6R-EGbwd135eB5Hhep3nwBozan8U2DkCw3UxOlHepQezBgfto

Daugiau informacijos telefonu +370 658 93 570 arba –  https://www.facebook.com/events/854683961656878/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content