Pavyzdingų, socialiai sėkmingų ir aktyvių šeimų pagerbimas

Praėjusę savaitę Kauno apskrities viešosios bibliotekos salėje (K. Donelaičio g.8) įvyko Kauno apskrities moterų krizių centro ceremonija septynių seniūnijų atrinktų, pavyzdingų, socialiai sėkmingų ir aktyvių šeimų pagerbimas. Renginio metu buvo pristatytos ir apdovanotos socialiai aktyvios šeimos, vyko meninė programa ir vaišės.

Labai smagu pasidžiaugti, kad buvo pagerbta ir Aleksoto seniūnijoje gyvenanti Aušros ir Lionginio Garnių šeima. Šeima turi 5 vaikus, iš kurių vienas jau dirba ir gyvena JAV. Kiti vaikučiai dar mokosi Kaune ir gyvena su tėveliais. Šeima labai muzikali: vaikučiai yra Kauno 1-osios muzikos mokyklos mokiniai, visi šeimos nariai, išskyrus vyriausiąjį, lanko Kauno tautinės  kultūros centro folkloro ansamblį „Dailingė“ (vadovė Birutė Nemčinskienė). Džiugiamės, kad Aleksoto seniūnijoje gyvena tokia pavyzdinga ir visuomeniškai aktyvi šeima.

Pavyzdingų, socialiai sėkmingų ir aktyvių šeimų pagerbimas 49sumazinta jpg

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content