Pavasario šventė Aleksoto seniūnijoje

Aleksoto seniūnijoje surengta šventė, kurios metu atidarytos net dvi parodos – Kauno gidų draugijos „Gidas” narės Angelės Genovaitės Pažereckienės siuvinėti paveikslai, Aleksoto bendruomenės centro moterų rankdarbių klubo narių netradiciniai margučiai ir Kauno lopšelio-darželio „Boružėlė” vaikų darbeliai. Į šių parodų atidarymą buvo pakviesta ir garbingą 100 metų jubiliejų švenčianti Magdelena Brunzienė. Lydima gausaus būrio artimųjų ir svečių, mūsų senjorė, kuriai būtent tą dieną, balandžio 12 d., ir suėjo 100 metų, garbingai įžengė į salę. Nuo Aleksoto seniūnijos įkūrimo 2003 metais, tai pirmasis atvejis, kuomet šimtametis atvyksta į seniūniją ir pagerbiamas ne namuose, o mūsų įstaigoje.

Visi šventės dalyviai buvo sužavėti Magdelenos iškalba, mokėjimu bendrauti ir sveikata, kuri leido be artimųjų pagalbos užlipti į antrą seniūnijos aukštą.

Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė perdavė Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio sveikinimus, gėles ir šventinį šakotį.

Aleksoto bendruomenės centro pirmininkė Steputė Račkauskienė pasveikino senjorę visos bendruomenės vardu, įteikė sveikinimus ir Aleksoto bendruomenės centro puodelį.

Kartu su šimtamete, kiek mažesnius jubiliejus šventė Aleksoto bendruomenės centro narės – Birutė Stanionienė, Jūratė Maurušatienė, Birutė Liaudanskienė.

Visus jubiliatus ir parodų organizatorius sveikino ir dovanojo dainų bei šokių pynę Aleksoto bendruomenės liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė”, vad. Aurelija Bareišienė.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content