Pasveikintas Aleksoto policijos nuovados viršininkas

Aleksoto seniūnijos salėje įvyko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto centro policijos komisariato ataskaitinis susirinkimas.

2015 metų rezultatus pristatė Kauno miesto centro Policijos komisariato viršininkas Raimondas Abugelis, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Evaldas Lašinskas, Panemunės komisariato viršininkas Giedrius Klimavičius.

Po ataskaitų pristatymo buvo pasveikintas tarnybą baigiantis ir į užtarnautą poilsį išeinantis Aleksoto policijos nuovados viršininkas Petras Vaitkus.

Petras Vaitkus tarnyboje dirbo 38 metus, iš jų 16 metų Aleksoto policijos nuovados viršininko pareigose. Už nuopelnus Aleksoto seniūnijos saugumui Petras Vaitkus Kauno miesto mero potvarkiu apdovanotas burmistro J. Vileišio medaliu. Šį medalį įteikė vicemeras Vasilijus Popovas.

Viršininkas apdovanotas ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato padėkos raštais, Aleksoto bendruomenės centro ir seniūnaičių padėkomis, Aleksoto seniūnijos padėka. VDU Muzikos akademijos prof. Sabinos Martinaitytės ir pianistės Audronės Eitmanavičiūtės studentai dovanojo koncertą.

P1130909sumazinta P1130925sumazinta P1130939sumazinta

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content