Paskutinio skambučio šventė mokyklose

Nuskambėjo abituriantų paskutinio skambučio skambutis.

Vakar pirmokėliais vedini paskutinio skambučio šventę atšventė Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos dvyliktokai…

… o šiandien paskutinis skambutis  skambėjo Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijoje, išlydint Kauno S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijos abituriantus, kurie atminimui prie Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos pasodino ąžuoliuką.

Nuoširdūs palinkėjimai abituriantams, sveikinimai mokyklų vadovių ir svečių. Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė visiems abituriantams linkėjo sėkmingai išlaikyti egzaminus ir tinkamai pasirinkti profesiją.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content