Paskiepyk močiutę! Paskiepyk senelį, mamą ir tėvelį!

Net 7 tūkst. „Pfizer“ („Comirnaty“) vakcinos dozių išskirtinai visiems 65+ amžiaus grupės senjorams! Rezervuokite Jums patogų laiką antradieniui ar trečiadieniui (balandžio 13, 14 d.) jau dabar.

Atsižvelgus į šalies vadovų raginimą, Kaunas meta visas pajėgas ir skelbia masinį senjorų vakcinavimą. 65+ prioritetinei grupei priklausantys kauniečiai kviečiami registruotis patys arba padėti užsiregistruoti tėvams, seneliams ir kitiems artimiesiems.

REIKIA tik asmens kodo bei tvirto apsisprendimo skiepytis, kad Jums brangūs garbaus amžiaus žmonės išliktų sveiki ir saugūs!

REGISTRACIJA: prisijungimas prie el. registracijos sistemos vakcinavimas.kaunas.lt vyksta per Elektroninius valdžios vartus. Galite užregistruoti save ar savo artimąjį. Sėkmingai užregistruotas pacientas gaus SMS žinutę su tikslia atvykimo data, laiku bei vieta.

VEIKSMAS: Vakcinavimo centras Kauno ledo rūmuose (Kovo 11-osios g. 26, Kaunas, greta „Girstučio“ baseino).

INFO LINIJA: tel. 8 37 401 420 arba el. paštu [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content