Paskaitų ciklas „Tolima- artima Japonija”

Penktadienį, gruodžio 1 d., Aleksoto seniūnijos salėje prasidėjo paskaitų ciklas „Tolima artima Japonija”. Pirmoji paskaita buvo „Rytų filosofija, Japonijos religijos ir gyvenimo būdas“, kurios metu sužinojome daug naujo ir įdomaus apie Japonijos religijas, kultūrą, filosofiją, gyvenimo būdą. Paskaitą vedė VDU Rytų Azijos šalių kultūros ir kalbos studijų dėstytoja Simona Vasilevskytė.

Paskaitų ciklas tęsis dar kelias savaites. Penktadienį, gruodžio 8 d., 16 val. Aleksoto seniūnijos salėje vyks paskaita – praktinės dirbtuvės „Japoniškas raštas. Haiku literatūros žanras.“ Maloniai kviečiame apsilankyti.

Paskaitų ciklas yra sudėtinė SADM finansuojamo projekto „Aleksoto bendruomenės aktyvinimas” dalis.

 

 

Aleksoto bendruomenės centro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content