Paskaita „Kaip galime tapti stipresni pavojų akivaizdoje?”

Šių metų balandžio 20 d. Panemunės seniūnijoje vyko Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjo
Alberto Daugirdo paskaita „Kaip galime tapti stipresni pavojų akivaizdoje?”.

Paskaitoje buvo paliestos temos:

– Neginkluoto pasipriešinimo samprata ir galimybės;

– Patarimai, kaip kovoti, pasipriešinti be ginklų;

– Šeimos parengimas ekstremalioms situacijoms;.

Bendruomenės atstovams padovanotos knygelės ,,Pilietinio pasipriešinimo abėcėlė“

Daugiau informacijos apie Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM ekspertų patarimus gyventojams galite rasti:

https://www.youtube.com/watch?v=2hN0lBXWlVI

https://www.youtube.com/watch?v=6yngeOECETc

https://www.youtube.com/watch?v=D05J3FJ7g-w

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content