Pasiruošimas Šv. Kalėdų šventei

Vakar, lapkričio 27 d., Aleksoto bendruomenės centro moterys mokėsi, kaip pasigaminti  kalėdines puokštes, vainikus. Floristikos paslapčių mokė floristė Vida Šaltienė. Parafine išmirkyta drobelė virto gražiu krepšeliu, o eglių šakelės, žvakutės suteikė subtilumo kalėdinei kompozicijai.

Aleksoto moterys ruošiasi pagaminti daugiau įvairių Kalėdinių dovanėlių gruodžio 10 d. LR Prezidentės organizuojamai mugei Vilniuje.

Šie užsiėmimai yra sudėtinė Aleksoto bendruomenės centro vykdomo projekto „Aleksoto bendruomenės aktyvinimas“ dalis.

Projektą remia:

 

 

Aleksoto bendruomenės centro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content