Pasiruošimas Mirusiųjų pagerbimui

Aleksoto seniūnijoje vyko floristikos užsiėmimai, kuriuos vedė floristė Vida Šaltienė. Iš klevo, obelų lapų, samanų ir rudeninių gėlių buvo komponuojamos puokštės. Po Vėlinių, Aleksoto bendruomenės centro moterys kurs kalėdinių puokščių kompozicijas.

Taip pat Vėlinių puokščių gamybos dirbtuves surengė ir Asociacija Narsiečių bendruomenė. Susirinkusios moterys ne tik gamino nuostabias puokštes, tačiau turėjo nuostabų ir šiltą vakarą, kurio metu buvo daug kalbų, juoko ir istorijų. Visos pagamintos puokštės nuguls įvairiausiuose Lietuvos kampeliuose ant artimųjų kapų.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content