Pasiruošimas Kalėdinei mugei

Vakar, lapkričio 20 d., Aleksoto bendruomenės centro moterys gamino sages iš odos. Moterys ruošiasi  LR Prezidentūros kiemelyje jau aštuntą kartą vyksiančiai mugei.

Šioje labdaros mugėje renkamos aukos socialiai remtinų šeimų kalėdinei eglutei, kurią kasmet rengia Aleksoto bendruomenės centras drauge su Aleksoto seniūnija.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content