Pasaulio vaikų sporto žaidynės Kaune

Norime pasidžiaugti mūsų miesto partnerio Brno (Čekijos Respublika) vaikų pasiekimais sporto žaidynėse Kaune. Į finalus pateko Brno miesto lengvosios atletikos sportininkai ir plaukikai.

Šiandien berniukų 400 m. bėgime mūsų miesto partnerio Brno bėgikai užėmė 3 ir 5 vietas.

Sveikiname vaikus ir jų trenerius, bei mūsų gerbiamą Brno miesto delegacijos vadovą, Brno miesto Jehnicų seniūnijos seniūną Vaclavą Šichą.

Aleksoto seniūnijos informaciją

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content